کد مطلب : 5312
25 شهریور 1396 - 08:38
تعداد بازدید : 789 بار
اخبار » اخبار وسط

آیت‌الله حاج شیخ یحیی عابدی زنجانی تولیت مسجد و حوزه علمیه مجدالدوله، از موزه قرآن بازدید و با حجت‌الاسلام والمسلمین امیر لهراسبی مدیر این موزه دیدار کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی موزه ملی قرآن کریم، در این دیدار صمیمانه حجت‌الاسلام والمسلمین امیر لهراسبی مدیر موزه ملی قرآن کریم توضیحاتی درباره شکل‌گیری این موزه از بدو تأسیس تاکنون ارائه داد و به تشریح برنامه‌های تدوینی پیش رو برای معرفی هر چه بهتر اولین موزه تخصصی قرآن کریم به مخاطبان پرداخت.

آیت‌الله عابدی زنجانی در این بازدید، با اشاره به پیشینه مهم و قوی این مجموعه، گفت: جا دارد که مسئولان فرهنگی و علما و روحانیون توجه ویژه‌ای به این موزه ارزشمند داشته باشند و بستری مهیا شود تا قرآن‌پژوهان علاقه‌مند به نسخ خطی و آثار موجود در موزه از حمایت مادی و معنوی این موزه ملی برخوردار شوند.

او افزود: با توجه به فضای مناسب و غنای آثار و همچنین کتابخانه ارزشمندی که در این مجموعه وجود دارد می‌توان همکاری مشترک فرهنگی بین موزه ملی قرآن کریم و حوزه علمیه را آغاز کرد.

مدیر موزه ملی قرآن کریم نیز با استقبال از این اقدام علمی و فرهنگی مشترک گفت: امیدواریم در راستای این همکاری مشترک بتوانیم به‌زودی شاهد حضور بیش از پیش قرآن‌پژوهان در این موزه باشیم.

آیت‌الله عابدی زنجانی از آثار موزه ملی قرآن کریم و همچنین کارگاه آموزش خط کوفی بازدید به‌عمل آورد.

 

 

تازه های نشر

آمار بازدیدکنندگان

مهمانان :

436 

امروز :
دیروز :
این هفته :
این ماه :
بازدید کل :
2917
17842
81621
279961
13391255