کد مطلب : 5367
30 مهر 1396 - 08:26
تعداد بازدید : 1259 بار
اخبار » اخبار وسط

به همت اداره كل آموزش و پژوهش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ایران و به منظور معرفي دستاوردهاي علمي و پژوهشي در حوزه هاي علم اطلاعات و دانش شناسي ، علوم آرشيوي و اسنادي و ايران شناسي ، اسلام شناسي ،اداره كل پژوهش و آموزش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ، از سال ۱۳۸۹ حركتي نو را با عنوان «جشنواره هفته پژوهش» آغاز كرده و تاکنون، ۷ دوره از اين جشنواره برگزار شده است.

جشنواره هفته پژوهش در بخش‌های ۱.حوزه‌هاي موضوعي شامل علم اطلاعات و دانش شناسی، علوم آرشيوي، اسلام‌شناسي،ايران‌شناسي و انقلاب اسلامي  (آثار مرجع، بنیادی و کاربردی)، ۲. آثار علمی شامل پایان‌نامه، کتاب(تألیفی، تدوين، ترجمه،  نقد، مقابله، تصحيح و تحقیق)، و طرح (خاتمه یافته) و ۳. تقدير از پژوهشگران برگزيده سازمان اسناد و کتابخانه ملی شامل اعضاي هيات علمي و كارشناسان برگزار می‌شود.

آثار ارائه شده باید از مهر ۹۵ تا مهر ۹۶ باشند. لازم بذكر است در حاشيه ي اين مراسم شركت هايي در حوزه ي پژوهش به معرفي خدمات و دستاوردهايشان خواهند پرداخت .

تمامی آثار بايد حداکثر تا تاريخ ۱۳۹۶/۷/۳۰  به‌صورت الكترونيكي و به آدرس  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ارسال شوند. براي کسب هرگونه اطلاعات بيشتر با دبيرخانه جشنواره (خانم تركاشوند ۸۱۶۲۳۲۸۲) تماس حاصل نماييد. 

اداره كل پژوهش و آموزش

 

 

 

کد امنیتی
تازه کردن

تازه های نشر

آمار بازدیدکنندگان

مهمانان :

311 

امروز :
دیروز :
این هفته :
این ماه :
بازدید کل :
6867
16118
22985
255804
14692859